Dołącz do klubu Experta w Bentleyu PLUS

I obejrzyj 60 niepublikowanych nigdzie elitarnych wywiadów w Bentleyu, w których rozmowa skupiona jest wyłącznie na konkretach do zastosowania, bez chwalenia się i BEZ CENZURY!

Czytaj dalej, a dowiesz się, jak możemy Ci pomóc…

 

Na czym polega sekret milionerów?

Dlaczego część ludzi osiąga spektakularne rezultaty, a inni ciągle boksują się z rzeczywistością? Dlaczego niektórzy mogą sprawnie zarządzać kilkoma firmami, gdy pozostałym brakuje czasu, aby odpowiednio zająć się małym biznesem?

Czynników decydujących o sukcesie jest kilka, ale jednym z ważniejszych jest umiejętność wyciągania wniosków, czyli uczenie się na błędach lub powtarzanie działań, które przynoszą dobre efekty.

I nie chodzi tutaj wcale o naukę na swoich błędach, bo życie jest zbyt krótkie, byś nieustannie testował nowe rozwiązania z nadzieją, że być może zadziałają. W wielu przypadkach takie eksperymenty się nie udają, co kończy się złością i rozgoryczeniem. A przecież własny biznes miał być dla Ciebie źródłem satysfakcji i przynosić duże pieniądze, a nie przyprawiać tylko o ból głowy.

Na szczęście nie musi tak być!

Rozwiązaniem jest uczenie się od innych i dosłowne kopiowanie ich sprawdzonych metod. W końcu nie ma lepszej rekomendacji niż miliony na koncie i dobrze działająca firma. A te sukcesy nie są dziełem przypadku, ale efektem przemyślanej strategii, kilku tricków biznesowych i wielu lat doświadczenia.

Z pewnością znasz ludzi, którym się to udało. I nie muszą to być wcale rozpoznawalne marki, bo każde miasto ma własnych bohaterów. Niestety, bezpośrednia rozmowa z nimi może być niemożliwa i to z wielu powodów. Ochrona prywatności, napięty grafik, brak odpowiednich kontaktów, to tylko kilka z przykładów. Jednak nic straconego, bo porozmawialiśmy z takimi osobami w Twoim imieniu.

Uzyskaj dostęp do 60 elitarnych wywiadów „Expert w Bentley'u PLUS”

Na pewno widziałeś już kilka filmów na naszym kanale na YouTubie, gdzie przeprowadzamy wywiady z ekspertami z różnych branż. Taka formuła doskonale się sprawdza i sprawia, że jesteśmy najszybciej rozwijającym się kanałem biznesowym w Polsce. Jednak specyfika YouTuba powoduje, że możesz oglądnąć tylko dwadzieścia parę wywiadów w ciągu roku, a na każdy taki odcinek musisz czekać dwa tygodnie.

Dlatego też powstała ta platforma, na której obejrzysz 60 niepublikowanych dotąd rozmów z właścicielami firm, prawnikami i specjalistami różnych dziedzin. W ten sposób poznasz ich tajniki pracy i będziesz mógł je zastosować u siebie. Dowiesz się, co działa, a czego lepiej unikać i dlaczego oraz jak przyspieszyć rozwój swojej marki.

Żaden z tych wywiadów nie będzie opublikowany na naszym kanale na YouTubie, bo zależało nam na stworzeniu atmosfery prywatności, która pozwala na dużo szczersze rozmowy. Dzięki temu masz szansę usłyszeć o rzeczach, o których się publicznie nie mówi, bo z wielu powodów nie wypada. A przecież rozwój wymaga bezwzględnej szczerości, zamiast gładkich słów, więc tutaj dostaniesz same konkrety.

 

Kupując dostęp do 60 wywiadów „Expert w Bentleyu PLUS" otrzymasz:

Dożywotni dostęp do wszystkich historycznych i nowych materiałów

Specjalne wywiady PREMIUM w Bentley’u

CERTYFIKAT

MAPY MYŚLI

30-dniowa Gwarancja Satysfakcji

Maciej Wieczorek

Twórca najszybciej rozwijającego się kanału biznesowego w Polsce o nazwie Expert w Bentleyu. Strateg biznesu i autor 6 książek. Właściciel Instytutu Lingwistyki, czyli szkoły nauki języków online z gwarancją rezultatów. Pasjonat nauki języków i praktycznej psychologii.

30-dniowa Gwarancja Satysfakcji

Nasz program „Expert w Bentley’u” pokazał, że nawet jedna rozmowa może zmienić czyjeś życie o 180 stopni. W tym przypadku jest aż 60 wywiadów, więc z pewnością znajdziesz tutaj coś, co przyczyni się do znacznego rozwoju Twojej firmy i da inspirację do skutecznego działania. 

Jednak, gdyby tak się nie stało, to odezwij się do nas w ciągu 30 dni, a zwrócimy Ci całą wpłatę. Dlaczego? Naszym najważniejszym celem jest zadowolenie klientów, więc możemy zagwarantować dwie rzeczy: satysfakcję ze zdobytej w ten sposób wiedzy, albo brak ryzyka i zero strat.

Dzięki temu albo kupisz nasz produkt i będziesz ogromnie zadowolony z wiedzy, jaką zdobyłeś, albo przynajmniej nic nie stracisz.

Możesz zatem tylko zyskać.

Ile warty jest dostęp do wywiadów?

Nagranie każdego nowego odcinka Experta w Bentleyu jest nie tylko bardzo kosztowne, ale też pochłania bardzo dużo pracy. Nasz zespół liczy już kilkanaście osób! 

Są to osoby odpowiedzialny a research treści, montażyści, graficy, marketingowcy, copywriterzy oraz team odpowiedzialny za obsługę klienta.

Koszt wyprodukowania jednego odcinka Experta w Bentleyu kosztuje kilka tysięcy złotych, a do tego jeszcze należy się solidnie do niego przygotować, co w przeliczeniu na roboczogodziny kosztuje koleje tysiące złotych.

W ramach jednorazowej niskiej opłaty, która wynosi ułamek kosztu przygotowania tylko jednego odcinka, otrzymasz od nas dostęp do co najmniej 60 niepublikowanych nigdzie odcinków z dożywotnim dostępem do nich.

Możemy sobie na to pozwolić dzięki dużej skali, jaką zdobywamy dzięki kanałowi.

DOŁĄCZ JUŻ TERAZ

Odbierz dostęp do 60 niepublikowanych nigdzie odcinków „Expert w Bentleyu PLUS"
997 zł
597 zł

*Oferta ograniczona czasowo

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Po tym czasie możliwość zakupu zniknie CAŁKOWICIE!

Podejmij tę świetną decyzję i zacznij rozwijać
swoją firmę już za kilka minut.

DOŻYWOTNI DOSTĘP

CAŁOŚĆ
997 zł

DOŻYWOTNI
DOSTĘP

RATY
4x300 zł

Przeczytaj prawdziwe opinie #Nowoczesnych przedsiębiorców

FAQ

Tak, jak najbardziej. Podczas składania zamówienia zaznacz odpowiedni checkbox, a fakturę otrzymasz na kilka minut po zrealizowaniu zamówienia. Taką fakturę szkoleniową śmiało możesz zaliczyć jako koszty swojej działalności.

Dostęp otrzymasz bez limitu czasowego, zatem dożywotnio. W regulaminie zastrzegamy, że ten okres wynosił będzie co najmniej 5 lat od momentu zakupu, jednak w praktyce nie planujemy wyłączać go nigdy.

Oczywiście. Otrzymasz możliwość kontaktowania się z twórcami Nowoczesnej Firmy za pośrednictwem aplikacji WhatsApp.

Oczywiście. Napisz wiadomość email na biuro@nowoczesnafirma.org informującą, że dokonałeś płatności i przelej właściwą kwotę na numer: 54 1870 1045 2083 1066 3703 0001  w Nest Bank.

Dane naszej firmy to: Poza Matrixem Sp. z o.o. NIP: 6342974599 ul. Brynowska 62/5 40-584 Katowice

SZCZEGÓŁY I POMOC

Formularz kontaktowy

Bezpośredni kontakt

Bezpośredni kontakt

Biuro: Nowoczesna Firma

Firma

Poza Matrixem sp. z o.o.
NIP: 6342974599
Dziękujemy za zapisanie się do naszego Webinaru.
Do zobaczenia!