36 komentarze do “Witaj na platformie NF”

 1. Avatar
  Wojciech Borecki

  Super wypowiedz Macku jak zwykle konkret..korzystając z okazji chciałbym podziękować za wsparcie z waszej strony i za konsultacje w dziedzinie biznesu z Kacprem wiele wniosły w plan działania naszej raczkującej firmy odzieżowej która nie jest taka zwykla!, bo szyjemy t-shirty z bawełny organicznej a tego typu produktu na rynku Polskim raczej nie widziałem.
  Rozwijamy sie i budujemy markę w tej chwili w Wielkiej Brytanii ale niewykluczone ze ktoś chciałby z nami zacząć współpracowac i wtedy przeniesiemy sie również na rynek Polski,czego bardzo byśmy chcieli dokonać w przyszłości .
  zapraszam do kontaktu na whatsup .
  pozdrawiam
  Wojciech Borecki

 2. Avatar
  Przemysław Halejcio

  Witajcie 🙂 , super pomysł, brakowało tego i masz rację że wstrzeliliscie się idealnie w tą lukę. Trzymam kciuki aby była to najlepsza i najpotezniejsza platforma dla biznesu!

  ps. pomyslcie nad tym aby była możliwości słuchania jako podcasty podczas jazdy samochodem 😉 bo to ja tak najczęściej do tej pory słuchałem twoich odcinków 🙂

  Pozdrawiam serdecznie 🙂

 3. Avatar
  Katarzyna Pieczyńska

  Witam wszystkich serdecznie również cieszę się, że przystąpiłam do NF. Wierzę, że dzięki tym wszystkim poradom uda mi się założyć swoją działalność. Mam ogrom pomysłów, lecz brak doświadczenia i wiedzy, którą zapewne tutaj otrzymam.

 4. Paweł Rećko

  Cześć. Z doświadczenia życiowego wiem, że najlepsze inwestycje to architekci, żywieniowcy i eksperci. Cieszę się, że otrzymałem szansę dołączenia do takiej wiedzy i doświadczenia. Dzięki wielkie Maćku i wszystkim ludziom, którzy stoją za tym przedsięwzięciem.
  Pozdrawiam
  Paweł

Dziękujemy za zapisanie się do naszego Webinaru.
Do zobaczenia!